OESF | ELSI | pdaXrom | OpenZaurus | Zaurus Themes | Community Links | Ibiblio

IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Zaurus C-760
Pavel
post Dec 23 2003, 04:18 AM
Post #1

Group: Members
Member No.: 1,260

Zdravim,

dúfam, že niesom prvý užívateľ C-760 na Slovensku. Svoj som si nechal priniesť z Japonsky minulý týždeň a ešte sa s ním učím zaobchádzať. Preto by som sa rád spojil so slovenskými (alebo českými) užívateľmi a pokecal v rodnej reči ( moja angličti nie je nič moc ).

Samozrejme, že po obdržaní Z som sa hneď pustil do jeho lokalizácie a je asi všetkým jasné, ako to dopadlo. .... dopadlo to ešte horšie sad.gif sad.gif sad.gif . Chudák, nevedel sa naštartovať ani len do toho jap. menu z ktorého sa flash-ne nová ROM (vyskúšal som všetky testy vrátane tých deštrukčných ako AGING, alebo NAND FLASH (FULL)). Vždy naskočilo len System menu nech som robil čokoľvek. Našťastie tu existuje osoba menom Saša ( Sash, Sasch ) zo skupiny CACKO. Je to chalan, ktorý sa v Z dobre vyzná a cez ICQ ma krok po kroku naviedol ako Z znovu postaviť na nohy. Pomocou akýchsi súborov sa mi podarilo naštartovať to jap. flash-ovacie menu a potom som nahral jeho 1.18 ROM. Od vtedy je všetko OK. Ten chlap mi ušetril kopu mincí za posielanie Z naspaž do krajiny vych. slnka.

Dávajte si však pozor, soft. ktorý nieje určený pre 7x0 ho môže znovu zraziť na kolená. Stalo sa mi to včera, keď som nainštaloval praobyčajný symulátor TI vedeckej kalkulačky. Po spustení sa objavil len biely pruh a Z bol znova v kóme. Pomohol len flash z už spomínaného jap. flash-menu.

Teda: Nech žije Z a Sash

Ahoj

PS: Nevie niekto, ako pom IrDa prenášať data, ako napr. telef. zoznam medzi mobilom (siemens s55) a Z ???

Pavel
Go to the top of the page

+Quote Post

Posts in this topic
Pavel   Zaurus C-760   Dec 23 2003, 04:18 AM
zenyatta   Re: Zaurus C-760   Jan 16 2004, 06:50 AM
zenyatta   QUOTEPS: Nevie niekto, ako pom IrDa prenáša...   Jan 16 2004, 06:53 AM

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 24th November 2014 - 12:17 AM