Author Topic: Android 8  (Read 2698 times)

covex

  • Newbie
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
    • http://
Android 8
« on: June 19, 2019, 04:03:55 pm »
Ahoj, aktualizoval jste nekdo gemini na Android 8 z aktualizaci co prisla?
Ja mam 8 na jinem zarizeni a nefunguji, resp. google tam predelal nektere stezejni veci, jako notifykace a uspavani aplikaci na pozadi apod. a moc spokojeny s tim nejsem - napr. nejdou notifikace od kmailu, v podstate pokazde kdyz pustim prohlizec je sestreleny a prijdu o zalozky, kazda aplikace ktera ma zustat bezet se musi explicitne povolovat...

Chova se gemini stejne i po akualizaci na A8?
Gemini PDA 4G, MTK Helio x27, keyboard layout CZ, Gemini-7.1-Planet-08102018-V2

kucir

  • Moderator
  • Newbie
  • *****
  • Posts: 8
    • View Profile
Android 8
« Reply #1 on: June 23, 2019, 05:27:34 am »
Quote from: covex
Ahoj, aktualizoval jste nekdo gemini na Android 8 z aktualizaci co prisla?
Ja mam 8 na jinem zarizeni a nefunguji, resp. google tam predelal nektere stezejni veci, jako notifykace a uspavani aplikaci na pozadi apod. a moc spokojeny s tim nejsem - napr. nejdou notifikace od kmailu, v podstate pokazde kdyz pustim prohlizec je sestreleny a prijdu o zalozky, kazda aplikace ktera ma zustat bezet se musi explicitne povolovat...

Chova se gemini stejne i po akualizaci na A8?
ahoj. aktualizoval jsem a nove bych to asi zvazil. 8.1. je zabugovaná. fo?ák p?estal bejt použitelnej, promítání na televizi je oto?ený. a u mn? navíc se projevuje od té doby mnohem víc náhodné vypínání což je neskute?n? frustrující. pozitivem je asi hlavn? pocit aktuáln?jšího systému. snad n?jaká kompatibilita. nakonec m? to možná donutí reflashovat zp?t na 7.
chyby co píšeš tam nevidim. sest?elený aplikace nevídám (znám to když jsem m?l Honor co takhle šet?il baterku). notifikace mi nechybí. tuším, že když ti nkdo volá tak spadne ledison, ale to neni tragédie.