OESF Portal | OESF Forum | OESF Wiki | LinuxPDA | #planetgemini chat on matrix.org | #gemini-pda chat on Freenode | #zaurus and #alarmz chat on Freenode | ELSI (coming soon) | Ibiblio

IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Pražský gemini sraz - čt 1.11. 18:00, Praha, Cafe Prostoru_
kucir
post Oct 19 2018, 01:29 AM
Post #1

Group: Members
Member No.: 816,277

takže jsme se s Pavlem a Alexandrem dohodli na sraze a abysme předešli sáhlým debatám o čase, tak jsme ho stanovili.
sraz bude ve čtvrtek 1.11. v Praze Dejvicích, v kavárně v Národní Technické Knihovně

Pokud chcete a nemůžete v daném čase, pište to sem taky.
Go to the top of the page

+Quote Post
Georgius
post Oct 19 2018, 01:49 AM
Post #2

Member No.: 815,777

QUOTE(kucir @ Oct 19 2018, 11:29 AM) *
takže jsme se s Pavlem a Alexandrem dohodli na sraze a abysme předešli sáhlým debatám o čase, tak jsme ho stanovili.
sraz bude ve čtvrtek 1.11. v Praze Dejvicích, v kavárně v Národní Technické Knihovně

Napsal jsem si do diáře, pokud se nestane nic neočekávaného, tak dorazím. Většina mých problémů popisovaných v sousedním vlákně je ve fázi "solved" ev. "dá se s tím žít" ;-) a dokonce pár dní zkouším gemini používat místo N900 jako telefon (i když staré SMS jsem ještě nenaimportoval a na historii hovorů se asi vyflajznu, protože to má Android strašně složitý).

+Quote Post
covex
post Oct 22 2018, 11:50 AM
Post #3

From: CZ
Member No.: 834,412

QUOTE(Georgius @ Oct 19 2018, 11:49 AM) *
QUOTE(kucir @ Oct 19 2018, 11:29 AM) *

Napsal jsem si do diáře, pokud se nestane nic neočekávaného, tak dorazím. Většina mých problémů popisovaných v sousedním vlákně je ve fázi "solved" ev. "dá se s tím žít" ;-) a dokonce pár dní zkouším gemini používat místo N900 jako telefon (i když staré SMS jsem ještě nenaimportoval a na historii hovorů se asi vyflajznu, protože to má Android strašně složitý).

Hm, tak teoreticky bych mohl taky. To vecne jezdeni do Prahy to je trest a to ze mame hlavni mesto a jeste ke vsemu v centru republiky.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 16th October 2019 - 04:57 AM