Author Topic: Sl-c3000  (Read 11048 times)

merli

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 227
    • View Profile
    • http://
Sl-c3000
« Reply #15 on: June 30, 2005, 03:15:16 pm »
Quote
Právě jsem projel price quote na Price Japan až do konce pro SL-C3100.

The products price    YEN 65,000
Japan tax  YEN 3,250
Shipping cost  YEN 8,400
Our fee  YEN 4,000
Insurance  YEN 565
YEN Total  YEN 81,215 (tedy 18346 Kč)

Pro ČR nenabízejí Moneybokers, ale jen Paypal, což je dalšÃ­ch nejméně 5% poplatků, k tomu 22% DPH a možná ještě clo (snad 3,7%).

pulster.de vychází dobře. Adaptér tam mají od Hamy, a tvdí, že je kvalitní.
[div align=\"right\"][a href=\"index.php?act=findpost&pid=86486\"][{POST_SNAPBACK}][/a][/div]

Som myslel, ze Pulster dava adapter len original japan na 100 V
3100 je priiiiilis draha :-( a nie je o tolko lepsia ako 3000 ...
Inak 1000 zerie menej na baterky vdaka neexistencii hdd.
Ja to vidim na pulster.de. Zaruku nejaku musia poskytovat (neviem ci dva roky).
Trisoft dava original SHARP adapter taky ako sa predaval k 5500-ke v USA, a dodava USB host kabel, ale da sa kupit lacno k Iriver prehravacu.
Inak kebyze clovek nechce original adapter od SHARPU da sa s Trisoftom jedbat o cene.
merli
------
SL-C1000 - pdaxii13 5.3.3 but considering go back to beta1
Wifi D-link DCF-650W CF card - not using
bluetooth Billionton BT CF card and Samsung SGH-i310 GPRS
Pretec Cheetah 133x 4GB SD, Pretec Cheetah 80x 1GB CF

networ

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
    • http://www.gsmweb.cz
Sl-c3000
« Reply #16 on: November 22, 2005, 07:33:03 am »
Mam C1000 od pulster.de. Od objednani po doruceni to trvalo tyden a platba probehla tusim platbou predem bankovnim prevodem (ze Svycarska do Nemecka).

Napajeci adapter je originalni Sharp 5V / 1A s americkou vidlici a nasazovaci redukci pro nemecke / ceske zasuvky. Zvlada rozsah napeti na vstupu 100V - 240V. V dodavce byl USB B / miniB kabel (pripojim Zaurus k PC), ale hlavne A / miniA host kabel (pripojim klavesnici, BT adaper k Zauru). V dodavce byl orig. japonsky navod, ale zadne CD.

System je tam anglicky, pravdepodobne od Trisoftu, protoze stranka Trisoftu je jako domovska prednastavena v NetFrontu. Obcas jsou misto japonskych znaku ctverecky, ale to neresim, protoze chci stejne vyzkouset alternativni ROM.

ntw
« Last Edit: November 22, 2005, 07:35:46 am by networ »
SL-C1000 + Cacko ROM 1.23 full
Wifi D-Link Air DCF-660W CF card
KingMax 1 GB SD Card
MSI Btoes 3 2.0 USB BT dongle + Siemens S75

merli

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 227
    • View Profile
    • http://
Sl-c3000
« Reply #17 on: November 22, 2005, 09:31:16 am »
Quote
Mam C1000 od pulster.de. Od objednani po doruceni to trvalo tyden a platba probehla tusim platbou predem bankovnim prevodem (ze Svycarska do Nemecka).

Napajeci adapter je originalni Sharp 5V / 1A s americkou vidlici a nasazovaci redukci pro nemecke / ceske zasuvky. Zvlada rozsah napeti na vstupu 100V - 240V. V dodavce byl USB B / miniB kabel (pripojim Zaurus k PC), ale hlavne A / miniA host kabel (pripojim klavesnici, BT adaper k Zauru). V dodavce byl orig. japonsky navod, ale zadne CD.

System je tam anglicky, pravdepodobne od Trisoftu, protoze stranka Trisoftu je jako domovska prednastavena v NetFrontu. Obcas jsou misto japonskych znaku ctverecky, ale to neresim, protoze chci stejne vyzkouset alternativni ROM.

ntw
[div align=\"right\"][a href=\"index.php?act=findpost&pid=104528\"][{POST_SNAPBACK}][/a][/div]

Ja teraz bezim na Cacko 1.23 na C1000, a ako verzia SHARP ROM je skvela ... este som neskusal X-y a filmy (na Xqt nemam cas a na filmy velku CF alebo SD)
CD-cko som k tomu dostal ... bez neho bude problem nainstalovat PC appz pre sync PIM s Winblowz Outlookom. Ale mozem ti napalit a poslat. Ja som zase nedostal USB mini A kablik, ale 300SKK iRiver USB mini A kabel to riesil. Vcelku velka spokojnost so Z, okrem jedneho problemu a to parovania mobilu T610 a Billionton BT CF, vsetko co som chcel bezi. Dokonca aj minicom cez USB-Serial kabel, cize viem setupovat Cisco zo Zaaurusa.
Este by som rad uchodil freeswan/openswan oproti checkpoint-u a openVPN.
Mozme si vymienat skusenosti a rady? Nie som linuxovy novacik ale zase ani guru.

mike
merli
------
SL-C1000 - pdaxii13 5.3.3 but considering go back to beta1
Wifi D-link DCF-650W CF card - not using
bluetooth Billionton BT CF card and Samsung SGH-i310 GPRS
Pretec Cheetah 133x 4GB SD, Pretec Cheetah 80x 1GB CF

networ

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
    • http://www.gsmweb.cz
Sl-c3000
« Reply #18 on: November 29, 2005, 09:12:37 am »
Zdar,

dik za nabidku, mezitim jsem CDROM v baleni objevil, byl zastrceny v zelenem japonskem manualu, ktery jsem vubec neotviral, protoze japonsky neumim.

O vymenu zkusenosti samozrejme zajem mam. Zrovna na Zaurus flashuji pdaXrom, ale jako finalni asi budu pouzivat Cacko, podle toho, co vsechno pdaXrom nebude umet z toho, co potrebuju.

Koupi Bluetooth karty planuju v nejblizsi budoucnosti, takze je dobre vedet, ze Billionton ma problemy s Ericssonem. Zatim jsem zazil jen problemy pri pripojovani pres IRDA na Ericsson R520. S kamaradovou Nokii 6021 problemy nebyly, tam to funovalo dobre.

ntw
« Last Edit: November 29, 2005, 09:12:58 am by networ »
SL-C1000 + Cacko ROM 1.23 full
Wifi D-Link Air DCF-660W CF card
KingMax 1 GB SD Card
MSI Btoes 3 2.0 USB BT dongle + Siemens S75

Jackal21

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Sl-c3000
« Reply #19 on: December 23, 2005, 02:35:26 am »
Cau lidicky,
Prave rozhoduju o koupi C3100-3000 nebo C1000. Nemohl byste mi poradit?
Co je vyhodnejsi?
Chtel jsem C1000, kvuli tomu ze je pro mne cenove dostupnejsi, ale muzu si dovolit i C3xxx.
Me se zda, ze komunita uzivatele C3xxx je vetsi. A bojim se, ze C1000 zustane v ustranni.
Tim nemam na mysli podporu(SW a HW drivery atd.), ale mysli ruznych ROM atd.
Navic laka mi moznost Dualboot - Qtopia a Debian.

Jaky je to rozdil, kdyz mam Zaury s HDD a bez? Jaky vyhody to ma?
Problem je ze kdyz budu mit C3xxx tak nebudu muset pouzivat SD/MMc slot. Jenze slot neni SDIO, takze mi je k nicemu-je jen na pamet.
Tak proc bych mel kupovat C3xxx, kdyz stejne mam 2GB SD doma???

Taktez nemuzu rozhodnout co kde si mam poridit Zaura. Trisoft-pulster proti pdacentrum.cz
Cenove se relativne o malinko lisi. Rozhodl bych se pro Pdacentrum.cz. Uz jen kvuli tomu ze je to ceska firma. A s tim je spojeny ruznych vyhody od zaruky atd.

Docela by mne bodl nejaky nazory od majitele Zaury . Pomuze mi to v tezke rozhodovani.
Kazdopadne na konci lednu budu urcite mit jeden z nich.   Takze uz se na to tesim!

Predem diky. A omlouvam se z OT v tomto vlakne.

soundio

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Sl-c3000
« Reply #20 on: January 05, 2006, 10:30:33 am »
prodam Zaurus SL-C3000
za 14 500kc
tel 724 007 074